Source for News

Poland – Chorwacja: wynik na żywo and relacja live – mecz Ligi Narodów
Update Information

22.46. Now you can relax and unwind! Dobranoc.

22.44 Szans na Drugie miejsce nie straciliśmy. Wszystko będzie jasne po listopadowych meczach.

22.41 Wiele zwrotów akcji mieliśmy w tym meczu. Cieszy postawa Biało-Czerwonych with Drugiej Połowie.

Picture

The material used for analysis by Probierzowi mecz z Chorwacją was developed

90'+6 KONIEC MECZU. POLSKA REMISUJE Z CHORWACJĄ 3:3!

90'+4 Urbański z dystansu! Nad poprzeczką, zabrakło neverwiele!

90'+3 Chorwaci starają się mądrze and spokojnie budować akcję. Lewandowski Faulował Modricia.

90' It only took a minute for the medication to be taken. Czy Polaków stać na zwycięskiego gola?

88' Szymański never opanował piłki od Lewandowskiego.

87' Ładna wymiana piłki Kapustki i Zalewskiego. Wrzutka tego pierwszego, but dobrze asekuruje Gvardiol.

86' Polacy spokojnie rozgrywają piłkę. Chcą wykorzystać liczebną przewagę.

83' Lewandowski puts an end to the horror. Rzut rożny dla Polaków. Narodowy domaga się gola.

79' Livaković cannot decide through arbitration. On the other hand, Nediljko Labrović or Luka Sucić are the main actors. Trener ściąga Baturinę oraz Erlicia.

77' Duży grymas bólu, just a few seconds before the second goal.

76' CZERWONA KARTKA DLA BRAMKARZA CHORWACJI! FATALNE WEJŚCIE W NOGĘ LEWANDOWSKIEGO!

Picture

Lewandowski has been in the game for a long time

74' Aj, ależ blisko był Bednarek! Wzmaga się doping na PGE Narodowym.

73' Zieliński łapie się za mięsień uda. Będzie konieczna zmiana. It is not possible that it is on the Kapustka site.

73' Odeyele strzelał zza pola karnego! Wywalczył rzut rożny.

71' Dalić przeprowadził Drugą zmianę. Pasalić with my friend Kramaricia.

70' Zieliński ukarany żółtą kartką za dyskusje.

69' Znakomite scores Sebastiana with only 40 minutes. Asysta Lewandowskiego.

Picture

Szymański trafił with 3:3

68' GOOOOOR! SZYMAŃSKI NA 3:3! BRAWO!

65' Zalewski trochę przeciągnął dośrodkowanie w pole karne. O piłkę walczył Ameyaw, ale bez powodzenia.

63' I have to see Robert! It is not possible for you to go on a journey, like this.

62' Trzy zmiany u Polaków:
Lewandowski from Świderskiego
Ameyaw za Kamińskiego
Oyedele za Modera

62' The ball is destroyed by Polaków! Próbował wprowadzony chwilę wcześniej Budimir.

61' Pierwsza zmiana in Chorwatów. Budimir w miejsce Matanovicia.

60' Kolejna świetna parada Bułki! Strzelał Matanović, Pilka odbiła się jeszcze od nogi Kiwiora.

Picture

Bułka show with Drugiej Połowie

57' I don't know how much time there is between them! Tym razem strzelał Perisić. It is not easy to work with the Chorwaci family.

56' Polski bramkarz pewnie łapie piłkę po probie Kramaricia.

55' Short stopover at Modricia!

54' Groźnie w polu karnym Polaków. Na szczęście wrzutka Kramaricia never znalazła żadnego z jego kolegów.

50' Teraz Chorwaci konstruują akcję na połowie Polaków. Kamiński wybija piłkę.

48' Zalewski! Świetna akcja zakończona sprytnym strzałem Nicoli. Livaković wybija piłkę!

47' Z powietrza, ale nieczysto uderzył piłkę Urbanski. Chyba odrobinę się pospieszył.

46' Drugą połowę rozpoczęli Polacy. W przerwie where obu drużynach never doszło do żadnych zmian.

45'+3 KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! DZIAŁO SIĘ!

45'+2 Kamiński! Well I won by 3:3! Gra pressiem Polaków zaowocowała niezłą końcówką.

45+1 Akcja zaczęła się od podania Zielińskiego, asystę do gracza Romy, który popisał się ładnym strzałem lewą nogą, zaliczył Kamiński.

Picture

Zalewski daje nadzieję Polakom

45' TOOOOOOR NA 2:3! ZALEWSKI! Are you kidding, GRAMY DALEJ!

41' There are no fragments containing Polaków piłkę znowu mają Chorwaci.

37' Jeszcze przed upływem pierwszej połowy Try ściąga z murawy Dawidowicza. I love Kamil Piątkowski.

35' W końcu szansa from Polaków! Strzał Kamińskiego z ostrego kąta broni Livaković!

32' Gvardiol z żółtą kartką. Faulowany Dawidowicz.

29' Two minutes before the end of the Polish season! Bułka staranował Bednarka przy piąstkowaniu, Erlić uderzył nad poprzeczką. Na całe szczęście…

27' After the fatal attack by Dawidowicza, who chose Susicia. Czas się obudzić!

Picture

Polacy w sześć minute stracili trzy gole

26' 1:3! BATURINA! Co się dzieje?!

25' Chorwat uderzył idealnie przy słupku. Ależ fatalne ctery minutey Polaków!

Picture

Chorwaci wykorzystują każdy błąd Polaków

24' 1:2! AUTHOR GOLA SUSIĆ!

21' when Modricia Dawidowicz turned the ball into Sosy's goal and ripped the ball deep. Wpadło idealnie.

Picture

Tak huknął Sosa

19' Kramarić Faulowany przez Szymańskiego. Okazja na wrzutkę dla Chorwatów.

16' Livaković wyłapał piłkę do podaniu Zalewskiego.

15' Pierwszy kwadrans w wykonaniu Polaków może się podobać. Oby tak dalej.

14' The city of Brighton has made a decision for the benefit of the population.

13' Szarżował Zalewski. Wywalczył rzut wolny. Niezła szansa dla Modera.

11' Niecelnie uderzał zza pola karnego Kiwior.

8' Sosa nabił kolegę z zespołu. Od bramki rozpoczyna Bułka.

6' Nasz pomocnik wykorzystał świetne podanie Urbanskiego. Akcja zaczęła you od znakomitego odbioru Bednarka, który uprzedził Matanovicia.

Picture

Polska – Chorwacja

5' 1-0! GOOOL DLA POLAKOW! TRAFIENIE ZIELIŃSKIEGO! Ależ początek!

3' Ładnie Biało-Czerwoni ruszyli z kontratakiem. Szymański niedokładnie jednak dograł piłkę do Zalewskiego.

2' Polacy spokojnie wymieniają piłkę w okolicach środka boiska.

20.44. Przywitanie kapitanów, dwóch “dziesiątek” – Zieliński i Modrić. Sędzią dzisiejszejszej potyczki na PGE Narodówym is Alejandro Hernandez z Hiszpanii.

20.40. Wychodza! Czas na hymny. Najpierw Chorwatów, a Potem Mazurek Dąbrowskiego.

20.35. Obie ekipy już po rozgrzewce. Czekamy na actors dzisiejszego spectaklu.

Picture

Oni zaczynają mecz na ławce

Picture

Modrić strzelił gola

20.10. Naszym rywalom wystarczy point, from zapewnić sobie co najmniej drugs miejsce w grupie, ale trer Dalić zapowedział walkę o pełną pulę.

Picture

“Musimy odepchnąć Lewandowskiego”. Zlatko Dalić przedem from Poland with Lidze Narodów

19.55. Jak zagrać z Chorwacją, through powalczyć or trzy punkty? Wskazówki udzielał na poniedziałkowej conferencji selekcjoner Biało-Czerwonych.

Picture

Michał Probierz took part in the conference with Chorwacją

7.40 p.m. Well, you can also see Zlatko Dalić. Not involved: Luki Modricia, Josko Gvardiola and Ivana Perisicia.

Skład Chorwatów

19.33. Just a few minutes later I was kidnapped by Michał Probierz. A person who chose Roberta Lewandowski. We managed to find a new home in Portugal.

Skład Polaków na Chorwację

7.30 p.m. Biało-Czerwoni was awarded Group A1. The two Chorwatami members set out when they had never reached a drug price before ending their lives. If you have a small number of points, you can see Portugalia in a complete point (9), but also in a small area.

19.25. Dobry wieczór! Oby to był bardzo udany wieczór dla polskiej reprezentacji, która z Chorwatami rozegra czwarty mecz w tej edycji Ligi Narodów. The policy consists of a 1:3 remediation measure for PGE Narodowym in Portugal. Ends at 8:45 p.m.